تعمیرات و نمایندگی مجاز مرکزی لوازم خانگی وستینگ هاوس

تعمیرات یخچال فریزر وستینگ هاوس، تعمیرات ساید بای ساید وستینگ هاوس، تعمیرات ماشین لباسشویی وستینگ هاوس، تعمیرات مایکروفر وستینگ هاوس، تعمیرات ماشین ظرفشویی وستینگ هاوس

 

نمایندگی تعمیرات وستینگ هاوس

 

تعمیرگاه مجاز مرکزی لوازم خانگی وستینگ هاوس

ساید بای ساید - یخچال فریزر - مایکروفر - ظرفشویی - لباسشویی

تعمیرات تخصصی:

یخچال ساید بای ساید - لباسشویی - یخچال فریزر - ظرفشویی - فریزر - مایکروفر

تعمیرگاه مجاز مرکزی وستینگ هاوس. ساید بای ساید وستینگ هاوس یخچال فریزر وستینگ هاوس ، ماشین لباسشویی وستینگ هاوس ، ظرفشویی وستینگ هاوس ، فریزر وستینگ هاوس ، به صورت 24 ساعته و آنلاین در خدمت شما سروران گرامی می باشد.

 

تعمیرات لوازم خانگی ۲۴ ساعته

 

تعمیرگاه مجاز مرکزی تعمیرات وستینگ هاوس (Westinghouse)، یخچال فریزر، ساید بای ساید، ماشین لباسشویی و ظرفشویی، مایکروفر (ماکروفر، ماکروویو)

 

24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته پاسخگوی نیاز شما مشتریان عزیز می باشد. تمامی تعمیرات با قطعات اصلی و تصمینی و درمنزل شما انجام می پذیرد. به دلیل تعدد شعبات این مجموعه در سطح شهر کارشناسان ما درکمترین زمان ممکن در منزل شما حضور پیدا کرده و تعمیرات را به انجام خواهند رساند. نمایندگی تعمیرات مرکزی ارائه دهنده خدمات تعمیرات لوازم خانگی وستینگ هاوس و سایر برندهای معتبر آسیایی، آمریکایی ، اروپایی و ایرانی می باشد. شما تنها با یک تماس تلفنی یا ثبت درخواست از این قسمت می توانید درخواست خود را اعلام کنید تا تکنسین های مربوط به تعمیرات یخچال فریزر، تعمیرات ساید بای ساید، تعمیرات ماشین لباسشویی، تعمیرات ماکروویو(مایکروفر) که همگی با تجربه و فنی می باشند در محل حاضر شده و تعمیرات را در سریعترین زمان ممکن با بهترین کیفیت به انجام برسانند.

 

اگر شما به تازگی لوازم خانگی خود را خریداری کرده اید و کارت گارانتی آن همچنان معتبر می باشد می توانید با تماس با نمایندگی وستینگ هاوس از مزایای کارت گارانتی برخوردار شوید. در غیر اینصورت می توانید با تماس با ما به عنوان تعمیرگاه مجاز وستینگ هاوس در تهران تماس گرفته و از خدمات ما در سریعترین زمان ممکن با بهترین کیفیت و استفاده از قطعات اصلی بهره مند گردید.

 

ویژگی های نمایندگی تعمیرات وستینگ هاوس

سرویس در محل  در سال های گذشته برای برخی از تعمیرات لوازم خانگی لازم بود لوازم را به تعمیرگاه ها منتقل و تعمیرات در آنجا انجام پذیرد ولی امروزه این مجموعه با داشتن کادری مجرب و گسترش فناوری و ابزارها 100% تعمیرات را در محل انجام می دهد. شما کافیست با یک تماس و اعلام آدرس و شرح خرابی دستگاه در سریعترین زمان از خدمات ما بهره مند شوید. همچنین می توانید از قسمت فرم تماس درخواست خود را اعلام بفرمایید تا کارشناسان ما سریعا با شما تماس گرفته و نسبت به تعمیرات لوازم خانگی شما اقدامات لازم را به عمل آورند.

اصلی بودن یا نبودن قطعات یکی از دغدغه های مشتریان است زیرا در صورت استفاده از قطعات غیراصل دستگاه ها دچار صدمات جبران ناپذیری خواهند شد. این مجموعه با در نظرگرفتن این دغدغه همشهریان تعمیرات خود را تنها با قطعات اصلی شرکتی انجام می دهد.

ضمانتنامه تعهد ما پس از تعمیر به پایان نخواهد رسید. به منظور اطمینان و رضایت مشتریان تمامی قطعات و خدمات انجام شده دارای یکسال گارانتی می باشد.

قیمت مناسب تمامی خدمات بر طبق نرخ های مصوب اتحاده انجام می پذیرد.

سرویس دوره ای شما می توانید با عضویت در سیستم سرویس دوره ای ازخدمات این سیستم بهره مند شوید و در ازای پرداخت هزینه ناچیز سرویس به صورت دوره ای از خراب شدن و همچنین آسیب های جدی به دستگاه های خود جلوگیری کنید.

 

تعمیرگاه مجاز تعمیرات لوازم خانگی وستینگ هاوس

تعمیرات لوازم خانگی وستینگ هاوس با چندین سال سابقه فعالیت در عرصه خدمات تعمیرات لوازم خانگی با برخورداری از کادری مجرب و کارآزموده در خدمت شما همشهریان محترم می باشد.

 

نمایندگی مجاز مرکزی Westinghouse, تعمیرات لوازم خانگی Westinghouse، تعمیرات لوازم خانگی وستینگ هاوس, تعمیرگاه مجاز مرکزی وستینگ هاوس, نمایندگی مجاز مرکزی وستینگ هاوس, نمایندگی تعمیرات وستینگ هاوس، نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وستینگ هاوس، تعمیرات ماشین لباسشویی،تعمیرات یخچال فریزر،تعمیرات ساید بای ساید،تعمیرات ماشین لباسشویی،تعمیرات ماشین ظرفشویی،تعمیرات مایکروویو، تعمیرات ماشین لباسشویی وستینگ هاوس، تعمیرات یخچال فریزر وستینگ هاوس، تعمیرات ساید بای ساید وستینگ هاوس، تعمیرات ماشین لباسشویی وستینگ هاوس، تعمیرات ماشین ظرفشویی وستینگ هاوس، تعمیرات مایکروویو وستینگ هاوس، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی وستینگ هاوس، نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر وستینگ هاوس، نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید وستینگ هاوس، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی وستینگ هاوس، نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی وستینگ هاوس، نمایندگی تعمیرات مایکروویو وستینگ هاوس

 

 

۰۲۱۸۸۵۶۵۵۳۰