تعمیرات و نمایندگی مجاز مرکزی لوازم خانگی الکترواستیل

تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل، تعمیرات ساید بای ساید الکترواستیل، تعمیرات ماشین لباسشویی الکترواستیل، تعمیرات مایکروفر الکترواستیل، تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترواستیل

 

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل

 

تعمیرگاه مجاز مرکزی لوازم خانگی الکترواستیل

ساید بای ساید - یخچال فریزر - مایکروفر - ظرفشویی - لباسشویی

 

تعمیرات تخصصی:

یخچال ساید بای ساید - لباسشویی - یخچال فریزر - ظرفشویی - فریزر - مایکروفر

تعمیرگاه مجاز مرکزی الکترواستیل. ساید بای ساید الکترواستیل یخچال فریزر الکترواستیل ، ماشین لباسشویی الکترواستیل ، ظرفشویی الکترواستیل ، فریزر الکترواستیل ، به صورت 24 ساعته و آنلاین در خدمت شما سروران گرامی می باشد.

 

تعمیرگاه مجاز مرکزی 24 ساعته

 

تعمیرگاه مجاز مرکزی تعمیرات الکترواستیل (ELECTROSTEEL)، یخچال فریزر، ساید بای ساید، ماشین لباسشویی و ظرفشویی، مایکروفر (مایکروفر، مایکروویو)

 

24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته پاسخگوی نیاز شما مشتریان عزیز می باشد. تمامی تعمیرات با قطعات اصلی و تصمینی و درمنزل شما انجام می پذیرد. به دلیل تعدد شعبات این مجموعه در سطح شهر کارشناسان ما درکمترین زمان ممکن در منزل شما حضور پیدا کرده و تعمیرات را به انجام خواهند رساند. نمایندگی تعمیرات مرکزی ارائه دهنده خدمات تعمیرات لوازم خانگی الکترواستیل و سایر برندهای معتبر آسیایی، آمریکایی ، اروپایی و ایرانی می باشد. شما تنها با یک تماس تلفنی یا ثبت درخواست از این قسمتت می توانید درخواست خود را اعلام کنید تا تکنسین های مربوط به تعمیر یخچال فریزر، تعمیر ساید بای ساید، تعمیرات ماشین لباسشویی، تعمیرات ماکروویو(مایکروفر) که همگی با تجربه و فنی می باشند در محل حاضر شده و تعمیرات را در سریعترین زمانن ممکن با بهترین کیفیت به انجام برسانند.

 

اگر شما به تازگی لوازم خانگی خود را خریداری کرده اید و کارت گارانتی آن همچنان معتبر می باشد می توانید با تماس با نمایندگی الکترواستیل از مزایای کارت گارانتی برخوردار شوید. در غیر اینصورت می توانید با تماس با ما به عنوان تعمیرگاه مجاز الکترواستیل در  تهران تماس گرفته و از خدمات ما در سریعترین زمان ممکن با بهترین کیفیت و استفاده از قطعات اصلی بهره مند گردید.

 

ویژگی های نمایندگی تعمیرات الکترواستیل

سرویس در محل  در سال های گذشته برای برخی از تعمیرات لوازم خانگی لازم بود لوازم را به تعمیرگاه ها منتقل و تعمیرات در آنجا انجام پذیرد ولی امروزه این مجموعه با داشتن کادری مجرب و گسترش فناوری و ابزارها 100% تعمیرات را در محل انجام می دهد. شما کافیست با یک تماس و اعلام آدرس و شرح خرابی دستگاه در سریعترین زمان از خدمات ما بهره مند شوید. همچنین می توانید از قسمت فرم تماس درخواست خود را اعلام بفرمایید تا کارشناسان ما سریعا با شما تماس گرفته و نسبت به تعمیرات لوازم خانگی شما اقدامات لازم را به عمل آورند.

اصلی بودن یا نبودن قطعات یکی از دغدغه های مشتریان است زیرا در صورت استفاده از قطعات غیراصل دستگاه ها دچار صدمات جبران ناپذیری خواهند شد. این مجموعه با در نظرگرفتن این دغدغه همشهریان تعمیرات خود را تنها با قطعات اصلی شرکتی انجام می دهد.

ضمانتنامه تعهد ما پس از تعمیر به پایان نخواهد رسید. به منظور اطمینان و رضایت مشتریان تمامی قطعات و خدمات انجام شده دارای یکسال گارانتی می باشد.

قیمت مناسب تمامی خدمات بر طبق نرخ های مصوب اتحاده انجام می پذیرد.

سرویس دوره ای شما می توانید با عضویت در سیستم سرویس دوره ای ازخدمات این سیستم بهره مند شوید و در ازای پرداخت هزینه ناچیز سرویس به صورت دوره ای از خراب شدن و همچنین آسیب های جدی به دستگاه های خود جلوگیری کنید.

 

تعمیرگاه مجاز تعمیرات لوازم خانگی الکترواستیل

تعمیرات لوازم خانگی الکترواستیل با چندین سال سابقه فعالیت در عرصه خدمات تعمیرات لوازم خانگی با برخورداری از کادری مجرب و کارآزموده در خدمت شما همشهریان محترم می باشد.

 

نمایندگی مجاز مرکزی ELECTROSTEEL, تعمیرات لوازم خانگی ELECTROSTEEL، تعمیرات لوازم خانگی الکترواستیل, تعمیرگاه مجاز مرکزی الکترواستیل, نمایندگی مجاز مرکزی الکترواستیل, نمایندگی تعمیرات الکترواستیل، نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی الکترواستیل، تعمیرات ماشین لباسشویی، تعمیر یخچال فریزر، تعمیر ساید بای ساید، تعمیرات ماشین لباسشویی، تعمیرات ماشین ظرفشویی، تعمیرات مایکروویو، تعمیرات ماشین لباسشویی الکترواستیل، تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل، تعمیرات ساید بای ساید الکترواستیل، تعمیرات ماشین لباسشویی الکترواستیل، تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترواستیل، تعمیرات مایکروویو الکترواستیل، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی الکترواستیل، نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل، نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید الکترواستیل، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی الکترواستیل، نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترواستیل، نمایندگی تعمیرات مایکروویو الکترواستیل

 

 

 
 
۰۲۱۸۸۵۶۵۵۳۰